Base

About Me

راهنمای سفر به شهرهای ساحلی ترکیه

آنتالیا جزو سریعترین شهر ترکیه شناخته می شود که در طول چند دهه اخیر پیشرفت های چشمگیری را داشته است و توریست و گردشگر زیادی از سراسر نقاط جهان برای دیدن سواحل بی نظیر و فرهنگ جالب ترکیه ای و اصیل آن به این شهر سفر می کنند، همین موارد باعث شده است که آنتالیا به چهارمین شهر پربازدید جهان تبدیل شود.

اگر رهی سفر با تور آنتالیا هستید مهمه بدونید که در این مقصد تعدادی مسجد، کلیسا، کاروانسرا، حمام ترکی و بناهای تاریخی وجود دارد. کالیچی که در نزدیکی دیوارهای شهر قرار گرفته جزو قدیمی ترین بخش آنتالیا میباشد و با کوچه های باریک و زیبایش متشکل از خانه های تاریخی با حمام های ترکی سنتی و معماری یونان باستان است و همچنین سواحل کونیالتی و لارا از معروف و محبوبترین سواحل آنتالیا بشمار رفته و از مناطق بی داگلِری و ساکلیکنت برای ورزش های زمستانی استفاده می شود.

در حال حاضر بلیط پرواز تهران آنتالیا را می ‌توانید از چندین ایرلاین داخلی و خارجی خریداری کنید که از مهمترین شرکت های هواپیمایی خارجی می ‌توان به هواپیمایی پگاسوس، هواپیمایی ترکیش ایرلاین، هواپیمایی سان اکسپرس، هواپیمایی قطر ایرویز و هواپیمایی امارات اشاره کرد.

همچنین شرکت های هواپیمایی داخلی مانند ماهان، ایران ایر، کیش ایر، تابان و قشم ایر و… هم به آنتالیا پرواز دارند اما نکته مهمی که باید بدانید این است که گاها بعضی از پروازها در فرودگاه های اطراف و نزدیک شهر مقصد فرود می آیند و سپس مسافران با ترانسفر زمینی به شهر مقصد منتقل می شوند که عموما پروازهای ایرانی جزو این دسته پروازها هستند که در فرودگاه آنتالیا فرود نمی آیند ولی پروازهای ترک مستقیم در فرودگاه آنتالیا می نشینند.

آلانیا یکی از زیباترین شهرهای ساحلی و توریستی ترکیه است که هر ساله گردشگران و توریست های بسیاری از سراسر جهان خود را به این مقصد ساحلی جذاب می رسانند.

این شهر ترکیبی از مناظر جنگلی در کنار سواحل رویایی و زیباست و به همین دلیل سفر به آلانیا می تواند به رویایی ترین و خاطره انگیزترین سفر شما به کشور ترکیه تبدیل شود. آرامش غیر قابل توصیف آلانیا باعث شده است تا بسیاری از مسافران این شهر ساحلی را برای گذراندن تعطیلات خود انتخاب کنند.

آلانیا از شهرهای توریستی و گردشگری ترکیه دقیقا ترکیبی با شکوه از دریا و جنگل های بکر و شگفت انگیز می باشد. همین آرامش و زیبایی چشمنواز سبب شده تا بسیاری از مسافران خارجی این شهر را به شهرهای شلوغ ترکیه ترجیح بدهند.

درسته که سفر کردن یکی از دلچسب ترین لذت های زندگی و راهی برای دیدن دنیا و شناخت فرهنگ و جاذبه های متنوع است، اما قبل از سفر داشتن اطلاعات کافی درباره آن مقصد و همچنین چشم اندازی نسبت به هتل ها و امکانات آنها از جمله نیازهایی است که باید در اختیار داشته باشید؛ در ادامه ما را همراهی کنید.

آلانیا یکی از شهرهای توریستی و محبوب با کلی جاذبه های طبیعی و تفریحی متنوع در ترکیه است که گردشگران بسیار زیادی برای تعطیلات خود به این منطقه سفر می ‌کنند، این شهر میهمانان خود را با هتل‌ های لوکس و بی ‌نظیر خود میزبانی عالی برای ساختن اقامتی خاطره انگیز می باشد.

آلانیا با داشتن هتل‌ های متنوع توانتسه بهترین پذیرایی را از گردشگران تور آلانیا خود کند و با داشتن‌ هتل ‌های لوکس و مجلل از آنان در بهترین شکل ممکن اقامتی رویایی هدیه دهد. بیشتر هتل‌ های این منطقه از ترکیه به‌ گونه ‌ای هستند که با امکانات تفریحی و هیجان انگیزی که برای گردشگران تعبیه کرده است، خاطرات بیادماندنی را برای آنان خلق نماید.

 

 

 

 

Name

alirezasaraei