Base

About Me

Obchodzi Cię tylko jedno – zjeść dobrze w restauracji? Sprawdź naszego jedzeniowego bloga i sprawdź czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest dobra dla Twojego żołądka i portfela!

 

Przez żołądek do serca to blog kulinarny stworzony przez dwójkę miłośników jedzenia, którzy pragną sprawdzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszej stronie przeczytasz autorskie recenzje na temat dań ,które zamówiliśmy w restauracjach w Małopolsce, w Polsce i za granicą. Najcięższym z etapów jedzenia na mieście jest wybór restauracji, a zamawiając dania nie warto oszczędzać. Sprawdzamy nie tylko kuchnię tradycyjną, polską – ważna dla nas jest każda popularna knajpa, którą możesz znaleźć w Internetach. Jemy w restauracjach i je opiniujemy po to, abyście nie musieli zawieść się zamawiając dania. Nieraz zdarza się, że recenzje publikowane w Internecie są fakeowe i wykupione. Nasze wpisy są w 110% autorskie, nie bierzemy pieniędzy za opublikowanie recenzji.

 

Pst… Masz swoją jadłodajnię, która jeszcze nie znalazła się na naszym blogu? Napisz do nas maila lub skontaktuj się przez formularz. Przyjedziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mogli!

 

Oprócz wpisów tego typu, praktykujemy także opisy o częstych zagwostkach polaków surfujących w Internecie. Wśród wielu, znajdziesz tu między innymi wpisy o tematyce takiej jak jak układać sztućce po posiłku, a także nasze propozycje z czym jeść lub w jaki sposób podawać popularne przekąski. Masz pomysł na artykuł, który mógłby znaleźć się na przez żołądek do serca? Napisz do nas!

 

Sprawdź naszego bloga kulinarnego i przekonaj się że warto go śledzić cały czas!

My Website

http://www.przez-zoladek-do-serca.pl

Name

Przez żołądek Do serca