Base

About Me

Aborcja Czechy – jedna z najlepiej prosperujących klinik, działających w trybie jednodniowym. Wysoką pozycję zapewnia nam współpracowanie z zaufanymi partnerami i klinikami. Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie zaopatrzyć klinikę w najwyższej jakości sprzęt oraz oferujemy najwyższe standardy. Kładziemy nacisk na precyzję przeprowadzanego  i profesjonalizm świadczonych zabiegów. Każdy z zabiegów jest wykonywany przez wyselekcjonowany personel medyczny, z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu, wszystko po to, by życiu pacjentki nic nie zagrażało. Opiekujemy się każdą z pacjentek, od kontaktu po sam zabieg i jej stan po. Jeśli potrzeba zapewniamy bezpłatny transport, a co najważniejsze utrzymujemy najwyższy z możliwych komfort i poczucie bezpieczeństwa pobytu w klinice.

 

Usuwanie ciąży Czechy – oferujemy anonimowość, jak i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Zespół kliniki składa się z profesjonalnego oraz w pełni wykwalifikowanego personelu. Jesteśmy w stanie zadbać o każdą z kobiet, która nas odwiedza – bez wyjątku. Zatrudnieni lekarze z bogatym doświadczeniem pozwalają nam na świadczenie usług na możliwie najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfort pobytu każdej kobiecie w klinice Czechy. W większości sytuacji nie wymagamy badań lekarskich, dokumentów, czy jakiś testów – wszystko, co ważne wykonujemy w klinice.

 

Wykonanie terminacji ciąży w Czechach jest legalne (oczywiście, z zachowaniem określonego czasu od poczęcia ciąży – aborcja możliwa do 12 tygodnia.). Coraz częściej Polki decydują się na aborcję w sąsiednich państwach jak Słowacja, czy Czechy. Kobieta poszukująca pomocy nie ponosi odpowiedzialności karnej za przerwanie ciąży. Szczególną uwagę kładziemy na bardzo wysoki komfort pobytu i pełną anonimowość kobiet. Nie wymagamy powodów ani informacji dotyczących przyjazdu. Co ważne, Polskie prawo nie przewiduje ukarania osób, które wykonały aborcję w państwie, gdzie jest to legalne.

Name

czeaborcja