Base

About Me

چرا سالن زیبایی پردیس بورگ به شما پیشنهاد می شود؟

شاید بخواهید بدانید چرا باید در بین صدها سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه، باید آرایشگاه رز آبی پردیس را انتخاب نمایید. در واقع ما هرگز شما را مجبور نمی‌کنیم تا ما را انتخاب نمایید، این موضوع کاملا به تصمیم شما بستگی خواهد داشت. اما به جرات می‎توانیم بگوییم طیف وسیعی از مشتریان ما، از خدمات این مجموعه رضایت داشته و در میان صدها مرکز دیگر در شهر، ما را انتخاب کرده‌اند.

ما برای ارائه خدمات خود محیطی سالم و آرام برای شما مهیا کرده‌ایم و در عین حال از پرسنلی مجرب و متخصص برای ارائه خدمات خود بهره می‎بریم، به همین دلیل انتخاب افراد باهوش هستیم. از دیگر ویژگی‌های مهم ما این است که زمان را ارزشمند می‎دانیم، به همین دلیل خدمات خود را با رزرو وقت قبلی به مخاطبان خود ارائه می‌دهیم. این امر مانع از ازدحام و شلوغی آرایشگاه رز آبی پردیس خواهد شد و در عین حال مشتری با کمترین میزان معطلی مواجه می‎شود. برای مراجعه به سالن زیبایی آرایشگاه رز آبی پردیس هم اکنون با ما تماس بگیرید.

مراقبت از ناخن – چگونه از ناخن هايمان مراقبت كنيم

داشتن ناخن های تمیز و سالم برای رعایت بهداشت ضرورى است و ظاهرى زيبا به شما ميدهد. با این حال ، ناخن ها می توانند به آسانی آسیب ببینند، چه از طريق مانیکور نامناسب و چه از سايش و آسيب ديدگى. با تمرین چند عادت ساده ، می توانید ناخن هايتان را قوى و سالم كنيد، مهم نیست که در چه كارهاى سختى از ناخن هايتان استفاده ميكنيد!

پروتئین و اسید چرب امگا 3 را به رژیم غذایی خود اضافه کنید:
استفاده از غذاهایى مانند ماهی ، آجیل و لوبیا باعث ميشود ، کراتین و پروتئین هاى سازنده ناخن، بهتر تولید شود.
همچنین می توانید مکمل های روزانه مانند بیوتین و روغن ماهی ( امگا ٣ )  که درداروخانه و فروشگاه مواد غذایی موجود است تهيه و مصرف کنید.
همچنين ویتامین B می تواند ناخن های شما را تقویت کند ، روی می تواند لکه های سفید را از بین ببرد و آهن می تواند به جلوگیری از تشکیل برجستگی ناخن کمک کند.

Name

gerard21