Base

About Me

در قدیم، پرواز برای خود یک تجربه بود. خطوط هوایی در درجه اول به مسافران مرفه و تجاری خدمات می دادند. بلیط هواپیما تهران مشهد  آگهی‌ها فضایی نوازش‌شده بودند، مملو از غذا و شراب. در آن روزها به ندرت پروازها پر بود. می توان روی صندلی خالی مجاور دراز کشید و از چهل چشمک در کابین مسافر ساکت لذت برد.

پس از ظهور شرکت‌های حمل‌ونقل ارزان، این مزایا فقط برای تعداد نسبتا کمی که به سفر تجاری یا درجه یک سفر می‌کردند، بلیط چارتر در دسترس بود. چنین امکانات رفاهی و تجملاتی چیزی جز یک رویا برای اکثریت قریب به اتفاق طبقه اقتصادی نبود. برای آن مسافران، پرواز به یک تجربه ناخوشایند تبدیل شد که باید تحمل می کرد. سفرهای هوایی شامل پروازهای شلوغ، تأخیرهای اجتناب ناپذیر، مراحل امنیتی طولانی، کابین های پر سر و صدا و هزینه های کم بود.

ساوت وست ایرلاینز نیز مکانی عالی برای کار است. فرهنگ شرکت با رتبه‌بندی بالا نیز جنبه‌ای از خطوط هوایی Southwest است که آن را از رقبا جدا می‌کند،  بلیط ارزان هواپیما زیرا تمرکز آن بر شادی کارکنان نیز به رضایت مشتری کاهش می‌یابد. کارمندان جنوب غربی برخی از بهترین مزایا و بسته های پاداش را در صنعت دارند و این نشان می دهدSouthwest Airlines یکی از قوی‌ترین تیم‌های مدیریتی در کل صنعت هواپیمایی را به خود اختصاص داده است. از مدیر عامل اصلی   هرب کلهر تا مدیرعامل فعلی و تا پایان تیم مدیریت، خطوط هوایی جنوب غربی به  ارزش پیشنهادی خود  و نحوه خدمات رسانی به مشتریان خود وفادار مانده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Name

lookthosa