Base

About Me

هزینه سفر به یونان با تور آیشم چقدر می باشد؟

آکروپولیس که نماد آتن و یونان و در واقع تمدن غرب در نظر گرفته می‌شود، تپه‌ای صخره‌ای است که در قلب آتن امروزی برافراشته است که توسط سه معبد باشکوه متعلق به قرن پنجم قبل از میلاد تاجگذاری شده است. شناخته شده ترین و متمایزترین آن پارتنون است که در اصل از 58 ستون تشکیل شده بود که پشت بام را نگه می داشتند و با سنگفرش های تزئین شده و فریز تزئین شده بود. یک مسیر پیاده روی 2.5 کیلومتری است که به عنوان گردشگاه باستان شناسی شناخته می شود، در کنار پای آکروپولیس و اتصال آن به دیگر جاذبه های باستانی مهم شهر – آگورا باستانی، فروم رومی، کرامیکوس، و معبد زئوس المپیک.

تور اروپا لحظه آخری آیشم 

Books I Love

چگونه با تور یونان از شیراز سفر کنیم؟

4 راه برای رسیدن از آتن به شیراز با هواپیما، اتوبوس یا قطار وجود دارد تا برای دیدن مسیرهای گام به گام و مقایسه قیمت بلیط و زمان سفر در برنامه ریز سفر Rome2rio، گزینه زیر را انتخاب کنید.

My Kind of Music

تور کرت یونان

یونان، جنوبی ترین کشور شبه جزیره بالکان. جغرافیا تأثیر زیادی بر توسعه کشور داشته است. کوه ها از نظر تاریخی ارتباطات داخلی را محدود می کردند، اما دریا افق های وسیع تری را باز کرد. مساحت کل یونان (که یک پنجم آن را جزایر یونانی تشکیل می دهد) از نظر وسعت با انگلستان یا ایالت آلاباما در ایالات متحده قابل مقایسه است.

تور اسپانیا نوروز 1402

TV & Movies

آیشم

یونان بیش از 2000 جزیره دارد که حدود 170 جزیره مسکونی هستند. برخی از شرقی ترین جزایر دریای اژه در چند مایلی سواحل ترکیه قرار دارند. پایتخت این کشور آتن است که در نیمه دوم قرن بیستم به سرعت گسترش یافت. آتیکی (یونانی باستان: Attica)، منطقه اطراف پایتخت، اکنون حدود یک سوم کل جمعیت کشور را در خود جای داده است.

تور بارسلون اسپانیا چقدر هزینه دارد؟

Name

mahsa987