Base

About Me

Jak szybko schudnąć?

Pierwszym najważniejszym czynnikiem podczas odchudzania jest dieta, która stanowi nawet 70% sukcesu. Nie bez powodu mówi się, że jesteśmy tym co jemy… Prawda jest taka że zajadając się snickersami, chipsami oraz fast-foodami, będziemy otyli i ociężali.

Zdrowa zbilansowana dieta to, to czego potrzebujesz, wygodnym rozwiązaniem będzie dieta pudełkowa Warszawa – wcale nie musisz głodować, bez problemu dostarczysz organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Nie dojadaj. Pij dużo wody aby oszukać swój żołądek, przez co zniwelujesz poczucie głodu. Z czasem twój żołądek skurczy się i nie będziesz potrzebować góry jedzenia aby zaspokoić swój głód.

Jak szybko schudnąć – trening

Jak trenować aby szybko schudnąć? Dzięki treningowi spalamy kalorie, przy odpowiednim tętnie podczas treningu spalamy tkankę tłuszczową. Do najbardziej popularnych oraz efektywnych treningów dla osób, które marzą o szybkim zrzuceniu kilogramów jest trening aerobowy.

W skrócie ”Ćwiczenia aerobowe” (tlenowe) pomogą zrzucić zbędne kilogramy. Aeroby to taki rodzaj aktywności, która przyspiesza oddech i bicie serca, dzięki czemu do twoich mięśni i narządów dociera więcej utlenionej krwi.

Serce i płuca osoby wykonującej taką aktywność współpracują przy dostarczaniu tlenu do organizmu. Ćwiczenia aerobowe zmuszając płuca i serce do cięższej pracy, wzmacniają je i poprawiają ich kondycję.

Wysiłek aerobikowy to między innymi – spacerowanie, praca w ogródku, sprzątanie na podwórku, chodzenie po górach, jeżdżenie na rowerze, pływanie, jogging, tenis, koszykówka, jazda na biegówkach. Typowy okres ćwiczeń trwa od 20 do 60 minut. W momencie, kiedy zaczynasz ćwiczyć twój metabolizm gwałtownie wzrasta około 20 krotnie względem stanu spoczynku. Jest to bardzo korzystna zmiana, jeśli powtarzana jest w sposób regularny.

Kolejne wspaniałe alternatywy treningu który pomoże Ci szybko schudnąć to:

 Najłatwiejszą metodą jest mierzenie tętna podczas ćwiczeń. Do tego potrzebujemy pulsometru bądź po prostu palca i zegarka, dzięki którym zmierzymy ilość uderzeń na minutę.

Tętno umiarkowane, to tętno w którym trenujemy cardio, powinno utrzymywać się na poziomie 60 – 70% tętna maksymalnego. Tętno maksymalne możemy obliczyć ze wzoru (220 – nasz wiek) np. tętno maksymalne 20 latka będzie 220-20 = 200 uderzeń/min. Czyli tętno idealne do spalania tłuszczu dla 20 latka to [(220-20) x 70 %] = 140 uderzeń na min.

Aby szybko schudnąć nie musicie wyczynowo trenować na siłowni czy też katować się jakimiś treningami z youtuba, wystarczy nie leżeć w ciągu dnia, lecz spędzać go aktywnie, jeździć na rowerze, biegać, grać w piłę, popływać na basenie. Zapewniam Cię, że twój organizm uzyska bardziej sportową sylwetkę a kilogramy polecą w dół.

Na zakończenie dodam: aby osiągnąć sukces trzeba być konsekwentnym oraz zdeterminowanym, tak więc jeżeli chcesz schudnąć to po prostu działaj, rusz się z kanapy, jedz zdrowo, trenuj i pokaż światu w jakiej jesteś świetnej formie, twoja pewność Siebie wzrośnie do MAXIMUM!

Name

pakernia