Base

About Me

Klinika Stonava 1071 – jedna z najlepszych klinik, działających w trybie jednodniowym. Bardzo wysoką pozycję zapewnia nam współpraca z zaufanymi klinikami i partnerami. Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie zaopatrzyć klinikę w najwyższej jakości sprzęt oraz zapewniamy pacjentkom bardzo wysokie standardy. Stawiamy nacisk na dokładność przeprowadzanego  i profesjonalizm oferowanych usług. Każdy z zabiegów jest wykonywany przez wyselekcjonowany personel, z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu, tak by zdrowiu pacjentki nic nie zagroziło. Dbamy o każdą z pacjentek, od kontaktu po zabieg i jej stan po. Jeśli potrzeba zapewniamy bezpłatny transport i co ważne utrzymujemy najwyższy z możliwych komfort i poczucie bezpieczeństwa pobytu w Czeskiej klinice.

 

Klinika w Stonavie – zapewniamy anonimowość, jak i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Kadra kliniki składa się z wykwalifikowanego oraz w pełni doświadczonego personelu. Jesteśmy w stanie zadbać o każdą z kobiet, która nas odwiedza. Zatrudnieni lekarze z wieloletnim doświadczeniem pozwalają nam na świadczenie zabiegów na możliwie najwyższym poziomie. Jako renomowana klinika zapewniamy bezpieczeństwo i komfort pobytu każdej pacjentce w klinice Stonava. W większości sytuacji nie oczekujemy badań, papierów i dokumentów, czy testów – wszystko, co potrzebne wykonamy w klinice.

 

Wykonanie usunięcia ciąży w Czechach jest całkowicie legalne (oczywiście, z zachowaniem odpowiedniego czasu trwania ciąży – usunięcie możliwe do dwunastego tygodnia.). Z tego powodu coraz częściej Polki wybierają się na aborcję w bliskich państwach jak Czechy. Kobieta nie ponosi odpowiedzialności karnej za usunięcie ciąży. Szczególną uwagę kładziemy na bardzo wysoki komfort pobytu i anonimowość kobiet. Nie wymagamy powodów ani informacji dotyczących przyjazdu. Ważną informacją jest to, że Polskie prawo nie przewiduje ukarania osób, które wykonały aborcję w państwie, gdzie jest to całkowicie legalne.

Name

Klinika Stonava